Kompletné stavebné práce

Staviame pre Vás už viac ako 15 rokov

Sme stavebná firma, ktorá na trhu nie je žiadnou novinkou. Stavebníctvu sa venujeme už viac ako 15 rokov. Za tie roky praxe sme nadobudli mnohé skúsenosti a poznatky v oblasti použitia materiálov a rôznych technológií.

V súčasnosti realizujeme nasledovné stavebné práce:

Strojové omietky

Pri voľbe strojových omietok sa nebudete stačiť diviť, ako rýchlo sa Vám steny menia pred očami a celý dom môžete mať hotový za menej ako týždeň. V ponuke máme sadrové aj vápenno-cementové omietky. Keďže v tejto oblasti pôsobíme už dlhší čas, máme dostatočné skúsenosti a poznatky. Omietky realizujeme pravidelne so skúsenými pracovníkmi. Naším zákazníkom poskytujeme zaručenú kvalitu práce a tiež materiál najvyššej kvality dostupný na našom trhu od popredných výrobcov.

Liate potery

Liaty poter je ideálny podklad do rodinných domov, administratívnych, či obchodných budov a je vhodný pre všetky typy podlahových konštrukcií a na podlahové kúrenie. Vytvára dokonale rovnú a hladkú podlahovú plochu. Naša firma realizuje dodávku a montáž sadrových - anhydritových a cementových liatych poterov a stierok. Liate podlahy a stierky realizujeme pravidelne so skúsenými pracovníkmi. Naším zákazníkom poskytujeme zaručenú kvalitu práce a tiež materiál najvyššej kvality.

Fasády a zateplenie

Rovnako ako šaty u ľudí, aj fasáda musí plniť dve základné funkcie, a to ochrannú a estetickú. Pri výbere správneho typu tenkovrstvovej omietky ako povrchovej úpravy vonkajších tepelnoizolačných kontaktných systémov a fasád budov je nevyhnutné brať do úvahy komplexnosť a rôznorodosť vplyvu okolitého prostredia stavby. Na základe  zhromaždených informácií sa následne vyberie tenkovrstvová omietka, ktorej fyzikálne a chemické ukazovatele majú tie najlepšie výsledky. Takto zvolená povrchová úprava vyrobená z kvalitných materiálov, správne aplikovaná na fasáde a s jej pravidelnou údržbou je zárukou dlhej životnosti a spokojnosti.

Rekonštrukcie

Niekedy sa ľudia boja púšťať do rekonštrukcie, pretože si myslia, že to stojí veľa námahy. S nami Vám starostí nepribudnú, ale práve naopak. Vašou úlohou bude zvoliť si len typ materiálu, či druh omietky. O všetko ostatné sa postaráme my. Premeňte svoj starý domov alebo pracovný priestor na nové vysnívané miesto!

Hrubé stavby

Pri murovaných domoch do hrubej stavby vždy patrili základy a to, čo je pod základovou doskou alebo podkladovým betónom. Jej súčasťou sú vždy obvodové a vnútorné nosné steny, stropy, nenosné priečky, strešná konštrukcia. Pri šikmých strechách aj vrátane skladby strešného plášťa nad rovinou krokiev, teda poistnej hydroizolácie. Obvykle aj murovaný vnútorný komín (zavesený, kovový nie) a železobetónové schodisko (kovové niekedy, drevené nie). Všeobecne sa dá povedať, že hrubá stavba je postavenie surového domu bez estetických úprav. Do rozšírenej verzie hrubej stavby patrí ešte inštalácia okien vrátane parapetov a inštalácia vchodových dverí. 

Radi Vám vyhotovíme kvalitnú kostru domu!

Výstavba rodinných domov

Stavba rodinného domu na kľúč je čoraz viac populárna, nakoľko ponúka klientom možnosť nevybočiť zo svojich každodenných aktivít. Ako stavebná firma preberieme všetky dôležité činnosti spojené so stavbou domu. V počiatočnej fáze procesu ide predovšetkým o poradenstvo, odborné konzultácie, obhliadka stavebného pozemku a výber a dodávka stavebných materiálov. Najdôležitejšími činnosťami sú však kompletná realizácia stavby od základov až po vybudovanie interiérov.

 

Ak teda zvažujete niektoré z vyššie spomínaných stavebných prác, budeme radi, ak sa na nás obrátite. Svoje požiadavky môžete posielať na e-mail ponuky@eurosystembau.sk alebo telefonicky na 0918 504 152. Tešíme sa na prípadnú spoluprácu!